אודות

הצילום עבורי -סיפור אהבה ....כי צילום עושים מאהבה.

מזה כ-30 שנה אנו מלווים ומתעדים את היום החשוב והמרגש , במקצועיות מיומנות וסטנדרטים גבוהים ללא פשרות. מלווים את הזוגות ביום חתונתם, וממשיכים להשתתף ולתעד את השמחות הבאות של בני הזוג- בריתות, ברי מצווה ומשאירים זיכרון בלתי נשכח לאירועים ולשמחות. 

ההכנות לחתונה לא פשוטות ולא קלות- טרחתם והשקעתם בחיפוש סלון ושמלת כלה וחליפת חתן, ואולם אירועים ו- DJ שישמח את הזוג אך בתום האירוע לאחר שהאורות ייכבו והאורחים יתפזרו– התמונות הן החלק החשוב ביותר באירוע אשר יחזיר אתכם לאותו רגע מרגש .

חשוב שברגעים היפים והחשובים של חייכם יהיה לצידכם צוות צילום מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הצילום וזה לא משנה אם אתם מתחתנים או חוגגים בר/בת מצווה או ברית מילה או כל סיבה למסיבה.

צוות הצלמים שלנו בעלי ניסיון רב שנים, מקצועי ,איכותי ואדיב ויודע לזהות את הרגעים החשובים ולהנציחם בקליק. לצלם ברמה מקצועית גבוהה את הרגעים המרגשים בחייכם מבלי להיות מורגשים, תוך שימת דגש על הפן האנושי. אנו נהפוך כל רעיון משוגע שלכם למציאות.

אצלנו תמצאו את מה שאתם מחפשים- מבחר שירותים ביניהם: צילום סטילס, וידאו בפורמט FULL HD  / DSRL, רחף, עריכת וידאו ויצירת אלבומים דיגיטליים בסטנדרטים גבוהים.

חתונה- ליווי הזוג לאורך כל היום עד לכיבוי האורות 
צילומי TRASH THE DRESS 
צילומי בר/בת מצווה – צילומי בוק, קליפ...
צילומי אופנה ודוגמניות
צילומי הריון ומשפחה
אירועים עסקיים

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה .
טואול - בניית אתרים